Venkovní žaluzie CETTA 65

Venkovní žaluzie CETTA 65

Chcete-li efektní a pěkné venkovní žaluzie nejen do plastových oken? Exteriérová žaluzie Cetta 65, s lamelami ve tvaru „C“ o šíři 65 mm, je velmi žádaná a atraktivní.Díky svému vzhledu a jednoduchostí vhodná zejména pro rodinné domy.

Venkovní žaluzie Cetta jsou velice variabilní. Varianty Flexi i Slim mají nízkou výšku nábalu a varianta Duo znamená ,že dochází k rozdílnému stupni naklopení horní a dolní části žaluzie.

Žaluzie Cetta 65 má po celé délce lamely vylisovány záhyby , tak že je stabilnější při větru a pevnější v tlaku. Do kanceláří , školících či komerčních prostor nabízíme systém DUO, u kterého se naklápění horní a dolní části liší. Vodící lišty

jsou vyrobeny z hliníku a zajišťují pevnost žaluzie ve větru a jsou podpůrným prvkem proti vloupání.

Přednosti
Vzorník
Fotografie

Exteriérová stínící technika dotváří  prostředí z pohledu světelných a tepelných efektů a je významnou součástí domu z hlediska úspor energie. Exteriérové žaluzie splňují  stínící a bezpečnostní funkci, v další řadě dominují i jako výrazný  prvek v architektuře.

 

Přednosti a výhody

 

  • profily z extrudovaného hliníku,
  • DUO SYSTÉM - dvojité naklápění­ lamel,
  • vyšší tuhost lamel,
  • možnost elektrického ovládání moterem­,
  • garantovaná plocha  16 m2.
 

Kde nás najdete

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.